Opis Cennik Nasi specjaliści

Poradnia chorób zakaźnych i tropikalnych

W H-T. Centrum Medyczne diagnozujemy i leczymy chorych z chorobami wątroby i przewodu pokarmowego (diagnostyka i leczenie – marskości wątroby: alkoholowych, pozapalnych – wirusowych, autoimmunologicznych; bąblowicy, zakażeń Clostridium difficile, chorób zapalnych jelit, choroby trzewnej), choroby infekcyjne – borelioza, narządowe zakażenia bakteryjne, grzybicze i wirusowe.

htc choroby zakazne - Choroby zakaźne

Poradnia chorób zakaźnych – diagnostyka i leczenie

Poradnia chorób zakaźnych i tropikalnych zajmuje się diagnostyką, leczeniem, a także profilaktyką chorób pochodzenia bakteryjnego, wirusowego, grzybicznego i pasożytniczego. Współpraca z lekarzami z innych poradni, w szczególności z lekarzami gastroenterologami, pozwala celnie stawiać diagnozę i podejmować szybkie i skuteczne leczenie, zmniejszając ryzyko powikłań chorób zakaźnych.

Poradnia chorób zakaźnych w H-T. Centrum – profilaktyka i leczenie chorób tropikalnych

W naszej poradni chorób zakaźnych prowadzimy również działania profilaktyczne chorób tropikalnych. Wszystkie osoby, które planują podróż do regionu o podwyższonym ryzyku zachorowania na choroby zakaźne, zapraszamy na konsultacje. Również osoby, które z takich regionów powróciły, mogą u nas się przebadać. W razie wystąpienia objawów choroby – również podobnych do objawów grypy czy przeziębienia – warto wykonać badania, celem wykluczenia (bądź potwierdzenia) choroby tropikalnej.

Poprawna diagnoza i efektywne leczenie chorób tropikalnych jest kluczowe nie tylko dla samopoczucia pacjenta, ale również dla jego ogólnego stanu zdrowia. Dlatego wszystkie osoby z objawami infekcji, osoby potencjalnie narażone na boleriozę, zapraszamy na badania do naszej poradni chorób zakaźnych.

CENNIK H-T.CENTRUM
  • KONSULTACJA 190 PLN

Poznaj 1 specjalistów H-T.Centrum