Opis Cennik Nasi specjaliści

Poradnia reumatologiczna – reumatolog Tychy

Intensywne, nawracające bóle stawów, mięśni, ścięgien, z którymi nie radzą sobie leki przeciwbólowe i które nie są następstwem urazów – z takimi objawami pacjenci najczęściej zgłaszają się do poradni reumatologicznej. W H-T. Centrum diagnozujemy i leczymy pacjentów, którzy uskarżają się na dolegliwości układu mięśniowo-szkieletowego oraz osoby z objawami stanów zapalnych tkanki łącznej.pelnoprofilowe laboratorium htc - Reumatologia

Diagnostyka i leczenie chorób reumatoidalnych w poradni reumatologicznej H-T. Centrum

Poradnia korzysta z usług pełnoprofilowego laboratorium analitycznego, współpracuje z centrum diagnostyki obrazowej oraz specjalistami z innych dziedzin medycyny. W poradni reumatologicznej diagnozujemy i leczymy także dnę moczanową, fibromialgię, polimialgię, zapalenia naczyń, osteoporozę, chorobę zwyrodnieniową stawów, rumień guzowaty.


Poradnia reumatologiczna – doświadczeni reumatolodzy w H-T. Centrum

Personel poradni stale aktualizuje swoją wiedzę w ramach rozlicznych polskich i zagranicznych kursów oraz konferencji, ponieważ dbałość o Państwa zdrowie reumatologiczne jest dla nas priorytetem.

Korzystając z doświadczeń zawodowych reumatologa jako wieloletniej przewodniczącej Sekcji Młodych Reumatologów Polskiego Towarzystwa Reumatologicznego i pracownika Kliniki Chorób Wewnętrznych, Reumatologii i Immunologii Klinicznej Górnośląskiego Centrum Medycznego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, planujemy w przyszłości szkolenia w zakresie metod diagnostycznych oraz rozwój terapii stosowanych w reumatologii.


reumatologia doswiadczenie htc - Reumatologia

Kiedy należy udać się na wizytę w poradni reumatologicznej?

Osoby, które uskarżają się na:

  • bóle mięśni i stawów niespowodowane urazem
  • bóle mięśni i stawów, których nie łagodzą leki przeciwbólowe
  • obrzęki stawów
  • poranną sztywność stawów
  • trudności w poruszaniu się
  • dolegliwości w okolicach jamy brzusznej, które nie są związane z chorobą układu pokarmowego
  • zaczerwienienie skóry na stawach, tkliwość skóry na stawach
  • inne nietypowe objawy związane z układem mięśniowo-szkieletowego

powinny zgłosić się na wizytę u lekarza reumatologa. Nasi pacjenci często przyznają, że wahali się, czy powinni zgłosić się do ortopedy, czy do reumatologa. Lekarze ortopedzi zajmują się diagnostyką i leczeniem chorób oraz wrodzonych wad postawy w obrębie układu kostnego. Z kolei reumatolog specjalizuje się w chorobach układu mięśniowo-szkieletowego, które nie są konsekwencją przebytych urazów, a także w chorobach i stanach zapalnych tkanki łącznej.

Wszystkich, którzy cierpią na wymienione dolegliwości, zapraszamy na wizytę do naszej poradni reumatologicznej. Diagnostyką i leczeniem chorób reumatoidalnych zajmują się doświadczeni i empatyczni specjaliści z zakresu reumatologii.

CENNIK H-T.CENTRUM
  • KONSULTACJA 200 PLN

Poznaj 1 specjalistów H-T.Centrum